Zaznacz stronę

O nas

EMINENT Payroll & Biuro Rachunkowe działa nieprzerwanie od 2007 roku, ale nasze początki w branży księgowej sięgają dużo wcześniej.

Lata doświadczenia, energia i zaangażowanie

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów. Nieustannie się szkolimy, rozwijamy, elastycznie podchodzimy do nowych wyzwań. Na co dzień potwierdzamy mało popularne zdanie, że księgowość jest profesją pełną pasji, która daje ogromną satysfakcję. Mimo wielu lat doświadczenia, wciąż zachowujemy tę samą energię i zaangażowanie.

Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych,
a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.

NASZE WARTOŚCI:

dokument i długopis

Profesjonalizm i rzetelność

Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Stale podnosimy kompetencje i poszerzamy wiedzę. Mamy licencję Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

tarcza z kłódką

Zaufanie

Cieszymy się pełnym zaufaniem naszych klientów. Wszyscy klienci, których obsługujemy trafili do nas z polecenia. To najlepsza rekomendacja naszej działalności.
chmurka dialogowa z serduszkiem

Pasja

Każdego dnia mamy nową energię do działania. Lubimy naszych klientów i to, co robimy.
dwie chmurki dialogowe

Atmosfera współpracy

Ewidencje, bilanse, składki, rozliczenia są ważne, ale najważniejszy jest człowiek.
symbol cytatu

Po wielu latach prowadzenia biura rachunkowego, doszłam do wniosku, że księgowego można porównać do lekarza. Jest zawsze potrzebny i gdy znajdziemy odpowiedniego, zostaje z nami na lata. Nasza codzienna praca opiera się na dyskrecji, zaufaniu i rzetelności. Klienci powierzają nam “zdrowie” swojego przedsiębiorstwa, bezpieczeństwo finansowe, a niejednokrotnie również dalszy los swojej działalności. Trzymamy rękę na pulsie, dostrzegamy zmiany, dbamy o każdy szczegół. Dzięki naszej obsłudze każdy przedsiębiorca może spać spokojnie.

Ewelina Gołębiewska-Zasada,
właścicielka firmy Eminent Payroll & Biuro Rachunkowe

Dołącz do grona zadowolonych klientów